Apie Inblu

INBLU gamybos technologija

Esminis gamybinis atradimas, sudaręs sąlygas inblu tapti pripažintos kokybės šlepečių gamintoju, buvo inblu išrastas technologinis avalynės modelio gamybos procesas, kuomet šlepetės ir basučių sudedamosios dalys: padas, vidpadis bei užsegimai yra "išliejami" iš vien, gamyboje nenaudojant klijų ar kitų lipinančių medžiagų. Dar 1983m. šia technologija pagamintų šlepečių bei basučių buvo parduota virš 25 milijonų porų. Toks avalynės dizaino ir technologijos pripažinimas veiklos pradžioje iki dabar užtikrina inblu avalynės sėkmę tarp klientų, kuriems rūpi tiek šlepečių patvarumas, tiek patogumas. 

 

Dabar gaminami inblu šlepečių modeliai vis dar taiko "išliejimo" technologiją, kuriai kaip pagrindinė medžiaga naudojamas poliuretenas. Dėka šio gamybos būdo ir medžiagos, visi inblu avalynės modeliai pasižymi lengvumu, lankstumu bei ilgalaikiškumu - savybėmis, kurias sunkiai užtikrinti kiti tradiciniai avalynės gamybos būdai.   

 

INBLU Lietuvoje

Į Lietuvą inblu prekės ženklas pristatytas visai nesenai - 2012 m., siekiant suteikti šeimoms galimybę rinktis patogią ir gražią namų avalynę - šlepetes. Tikimės, kad rasite sau labiausiai patinkančią šlepečių porą - juk tai ne šiaip pirkinys, o namų šilumos, jaukumo bei poilsio simbolis, kurį verta rinktis gražų bei patogų!

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Pre-loader