Šlepetės:

Apie Inblu

​​

 

 

 

 

 

Ryškios, išraiškingos spalvos, elegantiškai žaismingi modeliai, kokybiškos medžiagos - kiekviena inblu kambarinių šlepečių pora alsuoja itališku stiliumi. Su inblu, galite atrasti naują itališkos mados puslapį: kasmet pristatomos naujos šlepečių kolekcijos vyrams ir moterims kaskart skiriasi spalvomis, siluetais, įdomiomis aplikacijomis, bet visada išlaiko inblu savitą šlepečių žaismingumą ir išskirtinį modelių patogumą.  

 

 

 

 

 

 

 

Tam, kad būtų galima namie mėgautis poilsiu avint gražias ir patogias šlepetes, nebūtina išleisti krūvos pinigų. inblu kambarinė avalynė prieinama kiekvienam, nes šias kokybiškas šlepetes visada galima įsigyti už labai geras kainas. Tuo pačiu siekiame, kad visi galėtų lengvai rasti ir įsigyti inblu avalynę: šias šlepetes platina vis daugiau mūsų prekybos partnerių visoje Lietuvoje. Nuolat pildomas jų sąrašas bus greitai patalpintas šiame puslapyje. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Neabejotinas inblu išskirtinumo ženklas - kambarinių šlepečių patogumas. Modeliai su natūralios odos vidpadžiais, paminkštintais padais, švelniu paviršiumi - visi kurti siekiant, kad avint šlepetes mėgautumėtes kiekviena poilsio namuose akimirka - nuo pirmo šlepečių įsispyrimo pabudus ryte iki minkštų žingsnių iš vonios kambario vakare. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

inblu žino, kokia svarbi ta akimirka, kai grįžus iš darbo ar ilgos kelionės namo, norisi tiesiog įsispirti į savo mėgstamiausias šlepetes ir pasimėgauti poilsio valanda. Todėl kuriant šlepetes, apgalvojama viskas: žaismingas, bet elegantiškas kasdienis dizainas, nuotaiką pakeliančios ar raminančios spalvos, vidpadžio išlinkis ir minkštumas, šlepečių lengvumas ir daug kitų detalių, dėl kurių avint inblu tikrai džiaugsitės poilsiu namie kiekvieną dieną.

 

 

 

 

 

 


 

INBLU gamybos technologija

 

Esminis gamybinis atradimas, sudaręs sąlygas inblu tapti pripažintos kokybės šlepečių gamintoju, buvo inblu išrastas technologinis avalynės modelio gamybos procesas, kuomet šlepetės ir basučių sudedamosios dalys: padas, vidpadis bei užsegimai yra "išliejami" iš vien, gamyboje nenaudojant klijų ar kitų lipinančių medžiagų. Dar 1983m. šia technologija pagamintų šlepečių bei basučių buvo parduota virš 25 milijonų porų. Toks avalynės dizaino ir technologijos pripažinimas veiklos pradžioje iki dabar užtikrina inblu avalynės sėkmę tarp klientų, kuriems rūpi tiek šlepečių patvarumas, tiek patogumas. 

 

Dabar gaminami inblu šlepečių modeliai vis dar taiko "išliejimo" technologiją, kuriai kaip pagrindinė medžiaga naudojamas poliuretenas. Dėka šio gamybos būdo ir medžiagos, visi inblu avalynės modeliai pasižymi lengvumu, lankstumu bei ilgalaikiškumu - savybėmis, kurias sunkiai užtikrinti kiti tradiciniai avalynės gamybos būdai.   

 

 

INBLU Lietuvoje

 

Į Lietuvą inblu prekės ženklas pristatytas visai nesenai - 2012 m., siekiant suteikti šeimoms galimybę rinktis patogią ir gražią namų avalynę - šlepetes. Tikimės, kad rasite sau labiausiai patinkančią šlepečių porą - juk tai ne šiaip pirkinys, o namų šilumos, jaukumo bei poilsio simbolis, kurį verta rinktis gražų bei patogų!